Novým nájemcem budovy Oasis Florenc je společnost Wargaming, která zde otevře svou inženýrskou centrálu

Novým nájemcem kancelářské budovy Oasis Florenc v Praze 8 se stala pobočka společnosti Wargaming, která vyvíjí, testuje a prodává online hry. Její e-hry mají globálně 150 milionů hráčů, k nejpopulárnějším patří World of Tanks a World of Planes. Firma, která původně pochází z běloruského Minsku, má nyní 16 poboček po celém světě s více než 4 000 zaměstnanci. „V Praze Wargaming otevře svou inženýrskou centrálu, která bude testovat nové tituly a související technologie, zaměří se na kvalitu produktů včetně back-end systémů. K dalším úkolům budou patřit korporátní právní servis, datové sklady a business intelligence,“ uvádí Pavel Kocián pověřený vedením české pobočky Wargaming.      

„Společnost Wargaming si pronajala zhruba 1.300 m2 ve 4. patře naší budovy Oasis Florenc s možností dalšího růstu rámci budovy. Díky zaměření našeho nového nájemce jsme zvýšili technologický komfort pronajímaného prostoru o nadstandardní datové rozvody a vnější chladící jednotky,“ uvádí Martin Novák ze společnosti Artiga, která zastupuje vlastníka budovy.  

Budova Oasis Florenc, kterou exkluzivně pronajímá a spravuje JLL, se nachází na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8, v těsné blízkosti zastávek metra B, C a řady tramvajových linek spojujících centrum Prahy s Karlínem a dalšími městskými částmi. V budově Oasis Florenc, jež nabízí celkem 15 000 m2 moderních kancelářských ploch, sídlí nájemci jako Cisco Systems, J&T Bank, PGRLF či farmaceutická společnost Eli Lilly. Dále se zde nachází obchodní pasáž, kde je možné využít služeb supermarketu Albert, DM drogerie, kavárny Costa Coffee, lékárny a dalších obchodů/provozoven.