Profesionální realitní poradenství od JLL


JLL je renomovaná mezinárodní realitní poradenská společnost, která v České republice působí od roku 1992. Spojujeme mezinárodní know how s detailní znalostí českého trhu a kancelářské nemovitosti jsou naší klíčovou specializací. Poskytujeme širokou škálu poradenských služeb, které se týkají všech aspektů pronajímání a užívání administrativních prostor.

Pracujeme po boku našich klientů, pomáháme jim definovat požadavky na budoucí kanceláře a předkládáme doporučení či vhodné alternativy řešení jejich situace. V průběhu naší dlouholeté historie (ve Velké Británii působíme více než 250 let, v ČR 25 let) jsme nasbírali řadu cenných zkušeností, které nám umožňují citlivě vnímat potřeby našich klientů, jejich individualitu, přijít s řešením vysoké kvality za dobrou cenu a samozřejmě ho také zajistit.

Proč využít profesionálního realitního poradce?

  • Známe detailně kancelářský trh a informace získáváme nepřetržitě
  • Nabízíme široké spektrum specializací (realitní poradci, architekti, projektoví manažeři)
  • Členové našich týmů mají dlouholeté zkušenosti v dané oblasti
  • V našem portfoliu najdete stovky realizovaných projektů
  • Klademe důraz na nejvyšší etické standardy
  • Klíčová je spokojenost našich klientů

V současné době prochází vnímání kancelářského prostoru výraznou změnou. Řada firem si uvědomuje, že pracovní prostředí výrazně ovlivňuje produktivitu a efektivitu jejich zaměstnanců a snaží se ho přizpůsobit tak, aby plně odpovídalo aktuálním/očekávaným potřebám firmy. V některých oborech se kvalitní kanceláře šité na míru zaměstnancům dané firmy dokonce stávají významným nástrojem personální politiky ve snaze přilákat největší talenty oboru.

Uvažujete o změně / přestěhování Vaší kanceláře? Končí Vám nájemní smlouva, v budově se Vám líbí, ale rádi byste projednali výši nájmu? Vaše firma dramaticky expanduje, nové prostory musíte řešit rychle, ale nemáte na to čas ani kapacity?

Věnujte se dále svému podnikání, Vaše realitní potřeby vyřešíme my! Rádi se s Vámi sejdeme a probereme Vaše požadavky a možnosti jejich řešení.