Interiérové vestavby (architektonické návrhy a stavební realizace)


Pro naše klienty připravujeme návrhy řešení vnitřního prostoru jejich administrativních prostor, ať už v rámci komplexního návrhu jejich pracovního prostředí (tzv. workplace strategy), nebo jako samostatné projekty renovace jejich kanceláří.

Jak pracujeme?


Základem je co nejvíce informací o našem klientovi, o tom, v jakém oboru podniká, jak pracují jeho zaměstnanci a co potřebují pro svou práci.

Na základě toho vznikne tzv. space plan – všeobecný návrh celkového řešení prostoru. Z něj vzejde konkrétní architektonická studie, kterou zpracováváme v několika variantách. Pro vítěznou variantu architektonické studie připravujeme návrhy řešení materiálů a barev, připravíme návrhy konkrétního nábytku a dalšího potřebného vybavení. Samozřejmostí je také autorský dozor při realizaci projektu.

Druhou službou, kterou nabízíme, je stavební realizace. Architektonický návrh jsme schopni realizovat na zakázku v roli generálního dodavatele stavby. Naši stavební manažeři jsou připraveni za Vás převzít výstavbu Vaší nové kanceláře a realizovat ji na klíč. Vše probíhá podle předem sjednaného plánu, rozpočtu a časového harmonogramu. Cílem je předat zakázku včas, v požadované kvalitě a bez vícenákladů. Hovoří za nás stovky úspěšných realizací.

Jaké služby poskytujeme?

  • Poradenství architektonické a stavební
  • Spaceplanning (všeobecný návrh celkového řešení prostoru)
  • Interiérový design
  • Realizace interiérové vestavby
  • Nábytek
  • Stěhování

Zvažujete rekonstrukci stávajících kanceláří, nebo se stěhujete do nových prostor a chcete vytvořit úplně nové prostředí? Kontaktujte nás! Máme za sebou stovky realizací kancelářských projektů po celé České republice.